°C

BC SwissKrono Żary na 3 miejscu w II lidze

M.Noskowicz
 

Polski Związek Koszykówki poinformował o zakończeniu seniorskich rozgrywek organizowanych przez związek w sezonie 2019/20. Zakończyła się w związku z tym między innymi II liga męska. W niej, w grupie D grał zespół BC SwissKrono Żary, który kończy sezon na 3 miejscu.

PZKosz. zdecydował, że nie zostaną rozegrane playoffy, nikt nie awansuje do I ligi natomiast spadną zespoły z ostatnich miejsc w swoich grupach.

W żarskim klubie słychać o rozczarowaniu, że sezon kończy się przedwcześnie i nie będzie można powalczyć w playoffach o awans do I ligi. Mówi prezes klubu – Tomasz Ostrowski:

Więcej o sezonie żarskiego klubu powiemy w sobotę w magazynie Muzyka i sport, który rozpocznie się o 17:05. Zapraszamy na 103 i 106 fm.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku