°C

Sytuacja w Lubniewicach

str. UMiG Lubniewice
 

70 procent urzędników na co dzień zatrudnionych w Urzędzie Miasta i Gminy Lubniewice, normalnie pełni swoje obowiązki w urzędzie.

Część matek, mających małe dzieci , przebywa albo na urlopach wypoczynkowych lub opiekuńczych. Oprócz tego – podobnie jak we wszystkich urzędach – istnieje tzw. poczta podawcza, a najpilniejsze sprawy można załatwić telefonicznie bądź drogą mailową – mówi burmistrz Radosław Sosnowski:

W Lubniewicach funkcjonuje jedna przychodnia lekarska, której personel szybko przystosował się do aktualnych warunków i jak na razie nie docierają sygnały o jakiś problemach – dodaje burmistrz Sosnowski:

Wiele porad lekarskich można uzyskać drogą telefoniczną, lekarz podpowie jak ewentualnie należy dalej postępować. Burmistrz Sosnowski dziękuje jednocześnie mieszkańcom Lubniewic za zdyscyplinowanie i stosowanie się do zasad ograniczonego przebywania poza swoimi domami czy mieszkaniami.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku