°C

Gorzowianie czyścili swe auta, chociaż byli w kwarantannie

fot. lubuska policja
 

Gorzowska policja informuje o dwóch mieszkańcach, którzy zamiast siedzieć w domu, postanowili wysprzątać swoje samochody. To sytuacja z wczoraj. Gorzowscy policjanci otrzymali informację, że dwóch mężczyzn poddanych kwarantannie wyszło na dwór. Wcześniej byli sprawdzani przez dzielnicowego, ale po jego wizycie wyszli na podwórko i zaczęli sprzątać swoje samochody.

Gdy policjanci dotarli na miejsce, poinformowali ich, że obowiązek pozostania w kwarantannie nie pozwala na jakiekolwiek wyjście z domu. Zwłaszcza z tak błahego powodu, jak odkurzanie i kosmetyka auta. Policjanci skierują wobec mężczyzn wnioski o ukaranie do sądu.

W województwie lubuskim na obowiązkowej kwarantannie przebywa 2920 osób. Policjanci odnotowali 189 przypadków łamania obowiązku pozostania na kwarantannie.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku