°C

Rekolekcje wielkopostne dzięki transmisji radiowej

 

Biskup zielonogórsko-gorzowski zaprasza do współuczestniczenia w diecezjalnych rekolekcjach wielkopostnych dzięki transmisjom w Radiu Zachód i TVP Gorzów. To propozycja dla wszystkich wiernych z regionu. Z uwagi na epidemię koronawirusa nie mogą oni uczestniczyć w nabożeństwach w kościołach. Przygotowaliśmy też radiowe rozważania przedświąteczne dla wiernych Kościoła Greckokatolickiego.

We współpracy z TVP Gorzów przygotowujemy transmisje z rekolekcji w seminarium w Paradyżu. Zapraszamy dziś o godz. 19:00. Rozważania wielkopostne na ostatni dzień rekolekcyjnych spotkań przygotowujeks. Robert Patro.

Mówi ks. Andrzej Sapieha z kurii biskupiej:

Przypomnijmy, że w każdą niedzielę transmitujemy także msze święte o godz. 10:30.

Natomiast dla wiernych Kościoła Greckokatolickiego rekolekcje w Radiu Zachód w każdą niedzielę o godz. 7:45 głosi ks. mitrat Julian Hojniak z parafii pw. Opieki Matki Bożej w Zielonej Górze.

video: Krzysztof Król (Gość Niedzielny)

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku