°C

PGNiG: 300 tysięcy dla zielonogórskiego szpitala

fot. Zbigniew Bodnar
 

Fundacja Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa przekaże wsparcie finansowe szpitalom w regionach, w których działa PGNiG. Pomoc trafi m.in. do Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.  

– Sprawdziliśmy najpilniejsze potrzeby tych szpitali i odpowiednio dostosowaliśmy formę naszej pomocy – powiedział Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG. O wsparcie zielonogórskiej placówki medycznej lobbowała także europoseł Elżbieta Rafalska. – Jest to czas społecznej odpowiedzialności i test dla naszego biznesu – mówi w rozmowie z Radiem Zachód europoseł Rafalska.

 

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze otrzyma od PGNiG 300 tysięcy złotych. Pomoc finansowa zostanie przeznaczona na zakup niezbędnego sprzętu ratującego życie, w tym kardiomonitorów

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku