°C

Fizyczna praca w pałacu i parku, czyli jak radzą sobie w żagańskiej kulturze

Fot. Jan Mazur
 

Sprzątanie liści, pielenie, przycinanie, prace w parku Książęcym i wewnątrz obiektu - to sposób Żagańskiego Pałacu Kultury na przeczekanie trudnego czasu i zajęcie dla części pracowników.

Jak mówi szefowa instytucji Anna Mrowińska:

Poza tym trwa praca nad zaplanowanymi na kolejne miesiące imprezami, takimi jak choćby wrześniowy Jarmark Michała. Dyrektorka Żagańskiego Pałacu Kultury podkreśla, że obecna sytuacja zmusza do przemyśleń nad charakterem pracy w kulturze, zwłaszcza pod kątem imprez masowym. Wymaga też poszukiwania innych rozwiązań i form kontaktu z odbiorcą:

Jak dodaje Anna Mrowińska, być może – jeśli sytuacja z zagrożeniem koronawirusem potrwa dłużej – trzeba będzie przestawić się na prowadzenie warsztatów i innych zajęć właśnie przed internet.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku