°C

Lubuskie Forum: stan epidemii

Lubuskie Forum Radia Zachód
 

Konsekwencje społeczne, gospodarcze i polityczne wprowadzenia w Polsce stanu epidemii – tematem rozmowy polityków w Lubuskim Forum Radia Zachód. Przypomnijmy – m.in. zawieszono pracę placówek oświatowych do Wielkanocy, zwiększono też kary za niestosowanie się do kwarantanny.

 

Mówi Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Elżbieta Rafalska

Senator PO Władysław Komarnicki podkreśla, że w obecnej sytuacji powinniśmy rozmawiać przede wszystkim o gospodarce, bo sytuacja wielu przedsiębiorców jest bardzo trudna:

Poseł SLD Bogusław Wontor do wielu kwestii ma zastrzeżenia:

Czesław Fiedorowicz z PSL jest przekonany, że działania wspierające przedsiębiorców powinny być przemyślane i konkretne:

Krzysztof Łopatowski, reprezentujący Konfederację popiera wprowadzane regulacje prawne ma natomiast poważne zastrzeżenia do działań rządu w zakresie pomocy przedsiębiorcom:

Roman Sondej, przedstawiciel wojewody lubuskiego mówi, że aktualny stan epidemii nie wpłynie znacząco na obywateli:

Nasi goście rozmawiali też na temat terminu wyborów prezydenckich.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku