°C

Lubuskie granice: odprawa na bieżąco!

foto: Z.Popielecka
 

52 tysiące osób – taką liczbę w ciągu ostatnich dni skontrolowali na polsko-niemieckich przejściach funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Dane dotyczą województwa lubuskiego.

W tym samym, analogicznym czasie, do Polski wjechało 35,5 tysiąca aut. Przypomnijmy, od niedzieli obowiązują ograniczenia na granicy, są także dodatkowe kontrole sanitarne, a to może powodować kolejki.

Jak przypomina major Joanna Konieczniak, rzeczniczka Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, w Lubuskiem można przekroczyć granicę m.in. w Świecku, Kostrzynie, Gubinie i Olszynie.

Na wszystkich przejściach samochody odprawiane są na bieżąco. Kierowcy muszą tylko pamiętać o ograniczeniach związanych z tonażem aut.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku