Czas spędzony w domu podczas kwarantanny nie musi być nudny.
Propozycję zajęć dla dzieci i dorosłych przygotowali pracownicy zielonogórskiej biblioteki Norwida, trener personalny oraz psycholog. Wolne od szkoły, to nie ferie, dlatego w trakcie kwarantanny warto nadrobić szkolne lektury, o czym przypomina Anna Urbańska z biblioteki Norwida w Zielonej Górze:
Paweł Śliwa, trener personalny, mówi, że warto zdecydować się na ćwiczenia bez wychodzenia w domy, za ciężar mogą posłużyć nam na przykład butelki z wodą:
Psycholog, Justyna Iwanowska, mówi, że do obecnej sytuacji należy podejść z dużym dystansem i ważne jest, aby skupić się na pozytywnej stronie czasu spędzonego w domu:















![Koronawirus znów w natarciu? "Mamy do czynienia ze zwyżką zachorowań" [WIDEO] 15 Fot. Twenty20](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2022/07/9565f7885b84f8591a1d18feb4e7ee54_xl-350x250.jpg)


