°C

Zielonogórski szpital ogranicza wstęp i wstrzymuje planowe zabiegi

 

Od dziś każdy, kto będzie chciał wejść do zielonogórskiego szpitala, zostanie przebadany w specjalnych namiotach, które stanęły przed wejściem głównym przy ul. Wazów. To kolejne obostrzenie, związane z zagrożeniem koronawirusem.

Dodatkowo, od dziś wstrzymane są planowe przyjęcia pacjentów m.in. na zabiegi. Jak informuje lecznica, od dziś zostają też wstrzymane przyjęcia pacjentów na planowe zabiegi oraz wizyty w poradniach przyszpitalnych. Przyjmowani będą jedynie pacjenci w trybie ostrym i pilnym.

Jednocześnie szpital wskazuje, że jako pilni traktowani są pacjenci onkologiczni – ich leczenie będzie kontynuowane w normalnym trybie. Także przyszłe mamy, które miały wyznaczony termin do poradni patologii ciąży lub na badania w ramach programu badań prenatalnych, zgłaszają się na wizytę w wyznaczonym czasie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku