°C

Specjalne programy Radia Zachód

Radio Zachód - studio / fot. Janusz Życzkowski
 

W związku z pandemią koronawirusa, Polskie Radio Zachód zmienia ramówkę, wprowadza nowe programy i techniczne standardy emisji. Działania są odpowiedzią na zapotrzebowanie słuchaczy oraz mają związek z wyższymi rygorami bezpieczeństwa.

Najważniejsze informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i regionie podajemy w cogodzinnym serwisie informacyjnym oraz na naszej stronie www.zachod.pl. Wiadomości przygotowujemy w oparciu o bezpośredni kontakt z zaangażowanymi urzędami i służbami, i ze sprawdzonych źródeł jak Informacyjna Agencja Radiowa i Polska Agencja Prasowa.

Od poniedziałku do piątku o 14.15 nadamy program „Co, jak, dlaczego? Wydanie specjalne”, w którym obok najważniejszych informacji dotyczącej pandemii, pojawią się porady i zalecenia ekspertów.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi uczestnictwa wiernych w niedzielnych nabożeństwach, na naszej antenie przeprowadzimy również transmisje mszy świętej. Wspólnie z TVP3 Gorzów Wlkp. nadamy ją w niedzielę o godz. 10.30 z kaplicy katedralnej.

Wprowadzamy także zmiany technicznych parametrów emisji. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne rezygnujemy z osobistej obecności naszych gości w studio (zwłaszcza w audycjach z większą ilością osób). W najbliższym czasie większość wywiadów, przeprowadzana będzie drogą telefoniczną

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku