°C

Targi pracy będą, jak minie zakaz…

Fot. A. Adaszyńska
 

Mimo obecnej sytuacji związanej z koronawirusem, w Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze trwają przygotowania do kolejnych Targów Pracy.

Wydarzenie zaplanowano na 25 marca, a więc dokładnie tydzień po zakończeniu obowiązującego do 18 marca zakazu organizacji imprez i spotkań o charakterze masowym.

– Na razie jesteśmy więc w stałym kontakcie z wystawcami, niczego nie odwołujemy i czekamy na rozwój sytuacji – mówi Joanna Baranowska – Sklizmont z zielonogórskiego CIS-u:

 

Targi Pracy w Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze organizowane są od ośmiu lat. Jak mówi Joanna Baranowska – Sklizmont, targi mają charakter otwarty i co roku cieszą się sporym zainteresowaniem:

 

Dodajmy, że współorganizatorami VIII Targów Pracy w Centrum Integracji Społecznej w Zielonej Górze są Wojewódzki Urząd Pracy i Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu m.in. stronie internetowej: www.cis.zielonagora.pl

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku