°C

Kłodawa otwiera Centrum Kultury

autor: Piotr Wiśniewski
 

Mieszkańcy Kłodawy od dzisiaj mogą korzystać z nowo otwartej siedziby Gminnego Centrum Kultury.

Ten imponujący budynek kryje w sobie między innymi sale fitness dla seniorów, nowoczesną bibliotekę oraz salę koncertową. Wójt Gminy Kłodawa, Anna Mołodciak nie kryła podczas otwarcia Ośrodka swojego zadowolenia z tej inwestycji.

Pod wielkim wrażeniem placówki, była również obecna na otwarciu europosłanka Elżbieta Rafalska.

Dyrektor Ośrodka, Jarosław Pikuła twierdzi, że nowa siedziba Ośrodka Kultury była bardzo wyczekiwana przez mieszkańców Kłodawy.

Uczestnicy uroczystości chętnie dzielili się z nami swoimi wrażeniami z odwiedzin placówki.

Aktualnie Ośrodek będzie świadkiem wielu imprez i uroczystości, a także miejscem prób między innymi zespołu ludowego „Kłodawianki”. Całą uroczystość zakończył recital znanego aktora Artura Barcisia.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku