°C

Rafalska spotkała się z szefostwem TPV Displays Polska

redakcja gorzowska
 

Szefostwo gorzowskiego oddziału TPV Displays Polska spotkało się dzisiaj z europoseł Elżbietą Rafalską, aby m.in. porozmawiać o polityce celnej Unii Europejskiej oraz o sytuacji na polskim rynku pracy.

Fabryka w Gorzowie działa na razie swoim rytmem, ale jak zauważyli Franz Jursa – dyrektor operacyjny na Europę i Tomasz Jeziorkowski – dyrektor do spraw zasobów ludzkich, wszystko może się zmienić z powodu unijnych umów na otwarty handel dla Wietnamu i Turcji.

Tak się może niestety stać, jeśli okaże się, że produkcja w Azji jest o wiele bardziej opłacalna. Z tymi wszystkimi aspektami zapoznała się dzisiaj europoseł Elżbieta Rafalska. Zapowiedziała, że postara się wyjaśnić sytuację w poszczególnych komisjach europejskich.

Na dzisiejszym spotkaniu był obecny także doradca wojewody lubuskiego Ireneusz Madej, który wówczas, gdy TPV w Gorzowie powstawała, pełnił funkcję wicewojewody lubuskiego.

Przypomnijmy, TPV Displays Polska działa w Gorzowie od 2007 roku. Obecnie zatrudnia 1500 pracowników stałych i około 300 sezonowych.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku