°C

Lubuskie Wawrzyny rozdane!

foto: T.Gawałkiewicz
 

26. edycja Lubuskich Wawrzynów w zielonogórskiej bibliotece Norwida już za nami! Podczas uroczystej gali wyróżnieni i docenieni zostali naukowcy, literaci oraz dziennikarze z naszego regionu. Nagrodę Lubuskiego Wawrzynu Naukowego otrzymał Jacek Kotuła, który mówi, że ten wieczór był zwieńczeniem jego wieloletniej pracy :

 

W kategorii Lubuski Wawrzyn Literacki wygrała Zofia Mąkosa, autorka podkreśla, że to dla niej duże wyróżnienie i dodaje, że nie spodziewała się nagrody :

Lubuski Wawrzyn Dziennikarski trafił w ręce dziennikarza Radia Zachód, Cezarego Galka, który mówi, że praca z reportażem jest częścią jego życia:

Warto dodać, że wśród nominowanych znaleźli się również Kamil Hypki i Elżbieta Wozowczyk – Leszko, która otrzymała wyróżnienie za całokształt twórczości.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku