°C

Gubin miejscem spisu próbnego

grafika GUS
 

W 16 miastach, po jednym z każdego województwa, w kwietniu odbędzie się drugi spis próbny. To przygotowanie do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, który odbędzie się w roku 2021. W województwie lubuskim miastem wyznaczonym do spisu próbnego jest Gubin.

– Często jesteśmy miejscem ankietowania przez różne instytucje. Współpraca z GUS zawsze układała nam się dobrze, więc chętnie pomożemy w spisie – informuje Bartłomiej Bartczak, burmistrz Gubina:

 

 

Główny Urząd Statystyczny przygotował aplikację internetową, która służy do zbierania danych w ramach spisu próbnego. Jeśli ktoś nie będzie w stanie spisać się samodzielnie, pomogą mu w tym rachmistrzowie – bezpośrednio i telefonicznie.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku