°C

Internetowa rezerwacja w WK?

 

7:00 rano. Poniedziałek. Około 30 osób czekało wczoraj w kolejce na otwarcie Wydziału Komunikacji w Zielonej Górze. To typowy obrazek, którzy powtarza się co tydzień przed urzędem przy ulicy Sienkiewicza.

Zielonogórzanie stojący w długiej kolejce z trudem byli w stanie opanować złość:

Mirosław Holak, naczelnik Wydziału Komunikacji w Zielonej Górze, zapowiedział wprowadzenie elektronicznej rezerwacji numerków do urzędniczych stanowisk. Taka internetowa usługa miałaby zostać uruchomiona w ciągu najbliższych miesięcy:

Według przewodniczącego Rady Miasta, Piotra Barczaka z PiS-u, w Wydziale Komunikacji powinien zostać wydłużony czas pracy:

– Rozwiązaniem problemu byłoby stworzenie Centrum Usług Administracyjnych – twierdzi miejski radny PO-KO, Sławomir Kotylak:

Przypomnijmy, od początku tego roku, zmieniły się przepisy. Petent ma 30 dni na rejestrację auta zza granicy. Jeśli tego nie zrobi, musi zapłacić karę w wysokości od 200 do 1000 złotych.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku