°C

Kaczmarek i Paluta nagrodzeni przez Starostę

fofo: Jan Dreczkowski
 

W Starostwie Powiatowym w Strzelcach Krajeńskich wręczono wyróżnienia starosty i nagrody finansowe dla dwojga sportowców z terenu powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

– Dziękujemy wyróżnionym, za ich wkład w współtworzenie i podnoszenie poziomu kultury fizycznej i sportu także promocję powiatu –  mówi Bogusław Kierus, starosta strzelecko-drezdenecki

 

Natalia Kaczmarek, mieszkanka Drezdenka, w 2019 r. zdobyła dwa złote medale (w biegu indywidualnym na 400 m i w sztafecie 4×400 m) w szwedzkim Gävle podczas odbywających się lekkoatletycznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Nagrodę w imieniu Natalii, która przygotowuje się dok kolejnych zawodów, odebrała siostra Marta Kaczmarek.
 
Drugim wyróżnionym jest Michał Paluta, mieszkaniec Strzelec Krajeńskich, który w 2019 r. zdobył złoty medal w kolarstwie szosowym w wyścigu ze startu wspólnego na Mistrzostwach Polski, które odbywały się w Ostródzie – To dla mnie wyjątkowe wyróżnienie – mówi Mistrz Polski

Po wręczeniu nagrody z Michałem Palutą obecnie z CCC Team, a wychowankiem LKS POM Strzelce Krajeńskie rozmawiał Adam Król:


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku