°C

Olimpia zorganizowała bal, Sebastian Świderski siatkarzem 50-lecia

fot. Filip Górecki
 

W Lubniewicach odbył się zorganizowany przez Olimpię Sulęcin bal siatkarza.

W głosowaniu kibiców lubuskim siatkarzem 50-lecia został wybrany Sebastian Świderski, 322-krotny reprezentant Polski, wicemistrz świata z 2006 roku, który swoją karierę zaczął w Zniczu a później Stilonie Gorzów.

Na 2. miejscu znalazł się Bartłomiej Bołądź, niespełna 26-letni reprezentant Polski, który jako junior był zawodnikiem GTPS Gorzów a obecnie występuje w Ślepsku Suwałki. 3. miejsce zajął Paweł Maciejewicz, wychowanek Stilonu i SMS Rzeszów, wicemistrz Polski z gorzowską drużyną później pięciokrotny mistrz Polski ze Skrą Bełchatów, dziś grający trener trzecioligowego Żaka Krzeszyce.

Wśród wyróżnionych oraz odznaczonych przez prezesa PZPS Jacka Kasprzyka znaleźli się też m.in. Roman Bartuzi, Krzysztof Gierczyński czy Ireneusz Kłos.

Więcej o balu w niedzielę i poniedziałek wieczorem na antenie Radia Zachód oraz w poniedziałkowym magazynie „Ostatnia Prosta” Radia Gorzów po 17.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku