°C

Ukradł paliwo za 780 zł i omal nie potrącił pracownika stacji

Fot. Pixabay
 

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej na jednej ze stacji paliw w pobliżu Słubic. Mężczyzna wlał paliwo do kanistrów bez płacenia i prawie potrącił pracownika stacji – poinformowała w piątek Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Mieszkaniec pow. słubickiego przyznał się do kradzieży oleju napędowego. Za kradzież rozbójniczą grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia – przekazała policjantka.

W środę około godz. 23 na stację podjechał osobowy opel. Jego kierowca wlał do kanistrów olej napędowy i chciał odjechać bez płacenia. Zauważył to jeden z pracowników stacji i usiłował go zatrzymać. Kierowca opla ruszył wprost na niego, ten jednak zdążył w porę odskoczyć.

Zaalarmowana policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy kradzieży. Ten nie zdołał daleko odjechać. Został zatrzymany przez policjantów z Rzepina na drodze zjazdowej z autostrady A2 w okolicach tej miejscowości. W bagażniku miał pięć plastikowych kanistrów z paliwem za 780 zł.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku