°C

Prawie 700 uwag i propozycji do strategii

Fot. A. Steciąg
 

Władze województwa lubuskiego zakończyły konsultacje społeczne dotyczące nowej strategii rozwoju województwa lubuskiego do roku 2030.

Projekt nowego dokumentu prezentowany był m.in. na otwartych spotkaniach w Gorzowie i Zielonej Górze. Uwagi do nowej strategii można też było zgłaszać drogą mailową czy za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Marszałkowskiego. Marszałek Elżbieta Polak podkreśla, że konsultacje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

– Dostaliśmy prawie 700 wniosków zawierających wiele ciekawych propozycji – dodaje marszałek, wyliczając niektóre z nich:

 

Jak zaznacza marszałek Elżbieta Polak, wiele uwag i propozycji zgłaszanych w trakcie konsultacji nad projektem nowej strategii rozwoju województwa lubuskiego dotyczyła inwestycji drogowych i komunikacyjnych:

 

Maciej Nowicki, jeden z autorów nowej strategii rozwoju województwa lubuskiego do roku 2030, mówi, że zakończenie konsultacji nie kończy jeszcze prac nad tym dokumentem:

 

Władze województwa lubuskiego chciałyby, aby nowa strategia rozwoju regionu została przyjęta przez sejmik województwa lubuskiego jeszcze przed wakacjami.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku