°C

Łęknica się kręci od 5 lat

OKSiR Łęknica
 

Stowarzyszenie Rowerowe „Łęknica się Kręci” obchodzi piąte urodziny. Wypadają one 7 marca, ale już trwają przygotowania do uczczenia rocznicy, oczywiście na sportowo. Impreza okolicznościowa zostanie zorganizowana w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Łęknicy.

– Pięć lat temu pomysł zebrania sympatyków rowerowych eskapad zaświtał w głowach dwóch osób – opowiada Bettina Kowalska-Targońska, dyrektor łęknickiego OKSiR:

 

 

Rowerzyści skorzystają z faktu, że dzień później przypada święto kobiet i połączą obie uroczystości. W siedzibie OKSiR w Łęknicy odbędzie się okolicznościowe spotkanie, z nagrodami dla uczestników i dodatkowymi prezentami dla pań. Na zakończenie zebrani wysłuchają koncertu jazzowego.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku