°C

Zjazd w Lubieszowie albo droga alternatywna

grafika UM Wrocław
 

Choć znany jest już zakres prac remontowych na drodze nr 18, od granicy z Niemcami w Olszynie, aż do węzła Krzyżowa, to samorząd Wymiarek nie ustaje w próbach przekonania administratora drogi do budowy węzła, albo choćby zjazdu na autostradę w Lubieszowie, w gminie Wymiarki. Zjazd ten jest potrzebny przede wszystkim przedsiębiorcom, transportującym swoje wyroby, jak choćby huta szkła w Wymiarkach.

– Poruszamy niebo i ziemię i wydaje się, że jest zrozumienie dla naszej sprawy – informuje Lech Miszewski, wójt gminy Wymiarki.

 

 

Jeśli nie uda się wybudować zjazdu na autostradę A18 na wysokości Lubieszowa, to po śladzie drogi leśnej ma być wybudowana droga alternatywna. Prowadzić będzie do węzła Iłowa, gdzie będzie można wjechać na autostradę.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku