°C

Paliło się w poszpitalnych budynkach przy Warszawskiej

FOT. Facebook/OSP Kłodawa
 

W nocy strażacy gasili pożar, który pojawił się w remontowanych właśnie poszpitalnych budynkach przy ulicy Warszawskiej. Jak nam powiedział oficer dyżurny gorzowskich strażaków, najwięcej zadymienia było w pomieszczeniach piwnicznych, a sam ogień nie był aż tak duży.

Akcja gaszenia ognia i oddymiania przebiegła bardzo sprawnie. W sumie uczestniczyło w niej osiem strażackich wozów. Nie ma żadnych poszkodowanych osób, a przyczyna pożaru jeszcze nie jest znana.

Zdjęcia dzięki: Facebook/ OSP Kłodawa:

Paliło się w poszpitalnych budynkach przy Warszawskiej Radio Zachód 5 sierpnia 2020 Paliło się w poszpitalnych budynkach przy Warszawskiej Radio Zachód 5 sierpnia 2020 Paliło się w poszpitalnych budynkach przy Warszawskiej Radio Zachód 5 sierpnia 2020 Paliło się w poszpitalnych budynkach przy Warszawskiej Radio Zachód 5 sierpnia 2020 Paliło się w poszpitalnych budynkach przy Warszawskiej Radio Zachód 5 sierpnia 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku