°C

Klaster Turystyki Historycznej już działa!

LWKZ
 

W województwie lubuskim powstał Klaster Turystyki Historycznej. Organizacja została zarejestrowana pod koniec ubiegłego roku.

Jarosław Wnorowski, prezes Lubuskiego Klastra Turystyki Historycznej, podkreśla, że będzie on zrzeszał różne organizacje i instytucje zainteresowane rozwojem lokalnej turystyki.

– Nie będziemy dla nikogo żadną konkurencją. Nie chcemy dzielić, tylko łączyć się we wspólnym celu – dodaje Wnorowski:

 

Jarosław Wnorowski zaznacza, że członkowie Lubuskiego Klastra Turystyki Historycznej zakładają trzy główne obszary swojej działalności:

 

Lubuski Klaster Turystyki Historycznej nie zamierza się ograniczać jedynie do działania na terenie naszego regionu. Jak mówi Jarosław Wnorowski, w statucie klastra zapisana jest także współpraca transgraniczna z podobnymi organizacjami z Niemiec:

 

Dodajmy, że siedzibą Lubuskiego Klastra Turystyki Historycznej będzie Zamek Piastowski w Krośnie Odrzańskim.

Więcej informacji o nowej organizacji można znaleźć na stronie internetowej: www.odreagujwkrosnie.pl, klikając w menue w zakładkę „klaster-th”.

 

 

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku