°C

Spotkanie z zabytkiem w Stanowicach

fot. LWKZ
 

Dziś pierwsze w tym roku Lubuskie spotkania z zabytkami. Przypomnijmy, jest to cykl wykładów dotyczących historii określonych budowli i miejsc, odbywających się w omawianych miejscach. Spotkania odbywają się we współpracy z niemieckim stowarzyszeniem historycznym, stąd można dowiedzieć się o faktach, których nie ma w polskich źródłach.

– Dziś pierwsze spotkanie, które odbędzie się w Stanowicach koło Bogdańca – informuje Barbara Bielinis-Kopeć, Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków.

 

Spotkania mają charakter otwarty i mogą w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani historią danego obiektu. Początek spotkania w pałacu w Stanowicach o godzinie 15.00. Połączone oo będzie z promocją najnowszej publikacji na temat stanowickiego pałacu.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku