°C

Są pieniądze na kolejne działania w obszarze pomocy społecznej

Fot. A. Steciąg
 

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej ogłasza kolejny konkurs na realizację zadań w obszarze pomocy społecznej. Tym razem do rozdysponowania jest 200 tys. złotych, a w konkursie mogą startować m.in. stowarzyszenia, fundacje i inne organizacje pozarządowe.

Jak zaznacza Jakub Piosik, dyrektor ROPS w Zielonej Górze, głównym celem tego konkursu jest wsparcie osób niepełnosprawnych czy zmagających się z różnego rodzaju uzależnieniami.

– Projekty mogą więc dotyczyć bardzo szerokiego zakresu zadań – dodaje:

 

Jakub Piosik podkreśla, że lubuskie organizacje pozarządowe bardzo aktywnie sięgają po pieniądze na realizację projektów z zakresu pomocy społecznej. Dzięki temu udaje się dotrzeć ze wsparciem do bardzo wielu osób:

 

Dodajmy, że wnioski o dofinansowanie projektów w ramach kolejnego konkursu na realizację zadań w obszarze pomocy społecznej można składać do 21 lutego, a więc jeszcze przez tydzień.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej: www.rops.lubuskie.pl

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku