°C

Dotacja dla nowosolskich organizacji pozarządowych

Fot. Marek Turowski.
 

Już po raz kolejny organizacje pożytku publicznego, działające na rzecz mieszkańców Nowej Soli, otrzymają dotację na realizację zadań publicznych. Konkurs został ogłoszony w trzech zakresach: Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki oraz Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia. Wnioski zostały rozpatrzone przez specjalną komisję konkursową powołaną przez prezydenta miasta.

– W tym roku przeznaczyliśmy prawie 1,5 miliona złotych na zadania publiczne, które będą realizowały nowosolskie organizacje  – powiedziała Ewa Batko rzecznik prezydenta miasta:

 

Wcześniej miasto przeznaczyło ponad 2,5 miliona złotych na realizację usług opiekuńczych i prawie pół miliona złotych na funkcjonowanie nowosolskiej noclegowni.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku