°C

Lubuszanie w akcji „Kasta- basta”

Kasta Basta
 

Blisko setka mieszkańców naszego regionu weźmie udział w dzisiejszej manifestacji poparcia dla rządowych reform wymiaru sprawiedliwości. W sobotę rano z Gorzowa i Nowej Soli wyjechały dwa autokary, które przed południem dotrą do Warszawy. Uczestnicy zgromadzą się przed siedzibą Trybunału Sprawiedliwości, gdzie wezmą udział w akcji "Kasta - basta" - Obrońmy naszą suwerenność.

Jak mówił w rozmowie z nami Ryszard Szablowski, nowosolski społecznik i działacz podziemia antykomunistycznego, rząd potrzebuje wsparcia dla reform:

Tomasz Naruszewicz z Solidarnych 2010 dodaje, że zmiany są potrzebne, bo mimo upływu lat, w sądownictwie niewiele się zmienia:

Demonstrację „Kasta – basta” zaplanowano o 12.00 przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Organizatorem jest Komitet Suwerenni związany ze środowiskiem Gazety Polskiej.

Ryszard Szablowski i Tomasz Naruszewicz


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku