Trudny, ale zwycięski mecz Orła

Marek Staniszewski

Potwornie namęczył się dziś Orzeł Międzyrzecz w kolejnym meczu II ligi siatkarskiej. Międzyrzeczanie wygrali 3-2

Emocji nie brakowało od początku spotkania, bo pierwszego seta gospodarze wygrali 28:26. Uskrzydlone Orły w drugim secie zmiotły rywala wygrywając do 14. Goście nie zamierzali jednak odpuszczać. Ryzykowali mocne zagrywki i wygrali trzeciego i czwartego seta do 21 i 23. O tym kto wygra mecz decydował tie-break. Ostatnią partię świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy prowadzili 5;1, ale rywal zdobywał punkt po punkcie i utrzymywała się jednopunktowa przewaga Orła (9:8, 10:9 i 11:10). W końcówce lepiej zaprezentowali sie międzyrzeczanie, ktory wygrali do 12. Relacja Marka Staniszewskiego: