°C

Lubuszanie przywieźli kozom dziesiątki choinek

Fot. Daria Pawełek
 

Aż kilkadziesiąt choinek przywieźli mieszkańcy południowej części województwa lubuskiego do Stajni Jelenin. Wszystko dla kóz, dla których bożonarodzeniowe drzewko to wielki przysmak.

Nasze kozy chętnie zjedzą Twoją choinkę – tak prawie dwa tygodnie temu właściciele Stajni Jelenin pod Żaganiem zachęcali do przywiezienia do nich świątecznego drzewka, a Radio Zachód wraz z nimi.

– Odzew jest bardzo duży. Choinki przyjeżdżają z powiatów żarskiego, żagańskiego, z Zielonej Góry – mówi właścicielka Stajni Daria Pawełek.

Właścicielka dodaje, że byłaby to też okazja do kontaktu dzieci ze zwierzętami, były też animacje i zabawy.

W Stajni jest 14 koni, kozy, owce, kury, królik, psy, koty. Dlatego chętnie przyjeżdżają tu całe rodziny. Ci, którzy chcieliby sprawić radość kozom i oddać już niepotrzebną im choinkę, proszeni są o kontakt z gospodarzami.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku