°C

Mieszkania socjalne w Słubicach

fot. UM Słubice
 

Rodziny ze Słubic kończą zasiedlanie budynku z mieszkaniami socjalnymi, który został oddany do użytku na przełomie roku. Mieszkania znajdują się na czterech kondygnacjach i mają różne wielkości. Cztery znajdują się na parterze i są to lokale jednopokojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

– Na trzech pozostałych kondygnacjach znajduje się piętnaście mieszkań jedno i dwupokojowych – informuje Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic.

 

 

W sumie, w bliku przy ulicy Krótkiej 12, jest dziewiętnaście mieszkań. Każde ma kuchnię i łazienkę. Lokale wyposażone zostały w piece gazowe i kuchenki gazowe z elektrycznymi piekarnikami. W budynku znajdują się również pomieszczenia na rowery i wózki, a na zewnątrz wiata śmietnikowa przystosowana do selektywnego gromadzenia odpadów.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku