°C

Bus dla niepełnosprawnych podopiecznych DPS Glińsk

fot. S. Kordyjalik
 

W Glińsku koło Świebodzina odbyło się dzisiaj uroczyste przekazanie busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Będą z niego korzystać podopieczne Domu Pomocy Społecznej w Glińsku. Uroczystość połączono z noworocznym kolędowaniem.

Wioletta Kotwa, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Glińsku podkreśliła, że samochód do przewozu podopiecznych jest bardzo potrzebny, a dotychczasowy często zawodził.

Andrzej Gonia, dyrektor lubuskiego oddziału PFRON dodał, że jego instytucja powołana jest do pomocy takim działaniom, które ułatwiają funkcjonowanie osobom chorym czy niepełnosprawnym.

Uroczystość przekazania samochodu na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Glińsku uświetnił koncert kolęd w wykonaniu seniorów i podopiecznych DPS ze Zbąszynia, Jordanowa i Glińska.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku