°C

Wkrótce otwarcie Gminnego Centrum Kultury

fot:E.Kobelak
 

W Kłodawie powstało Gminne Centrum Kultury. Budynek wybudowany został tuż nad jeziorem. W tej chwili trwa meblowanie obiektu. Uroczyste otwarcie zaplanowano na ostatnie dni lutego.

– W nowo powstałym budynku mieścić będzie się ośrodek kultury, biblioteka, świetlica, scena letnia czy sala multimedialna – mówi wójt gminy Anna Mołodciak:

 – Obecnie trwają jeszcze ostatnie odbiory – mówi kierownik Referatu Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Gospodarki Gruntami Jerzy Jesis:

Budowa Gminnego Centrum Kultury kosztowało około 10 milionów złotych. Inwestycja została dofinansowana z funduszy unijnych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku