°C

Zatrzymani za pobicie w pensjonacie

Fot. M.Poniedziałek
 

Zielonogórscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili właścicielkę oraz gościa pensjonatu w centrum miasta. Agresorzy usłyszeli zarzuty pobicia, uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec podejrzanych policyjny dozór. Do zdarzenia doszło w sobotę.

Wszystko zaczęło się od wynajęcia pokoju przez mężczyznę  w pensjonacie w centrum miasta. Jak się okazało mimo, że zapłacił za pobyt jednej osoby, do swego pokoju zaprosił kolegę, który spędził tam noc. Następnego dnia rano właścicielka pensjonatu domagała się zapłaty za drugiego gościa.  Wtedy mężczyźni stali się agresywni.

Kiedy kobieta powiedziała, że zawiadomi policję, jeden z nich wybił krzesłem okno i obydwaj próbowali uciekać – informuje policja.

Właścicielka chciała uniemożliwić ucieczkę, wtedy zaczęli kobietę okładać pięściami i kopać. Na ratunek ruszył inny gość pensjonatu, który został również przez agresorów zaatakowany. Policję powiadomił świadek szarpaniny.

Zatrzymani to dwaj 23-latkowie mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. Obydwaj byli wcześniej notowani za przestępstwa przeciwko mieniu i oszustwa.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku