°C

25-latek posiadał dużą ilość metamfetaminy. Został aresztowany

Fot. Lubuska Policja
 

Do aresztu trafił 25-letni mieszkaniec pow. żarskiego za posiadanie znacznej ilości metamfetaminy. To efekt akcji wymierzonej w handlarzy narkotykami przeprowadzonej w ub. tygodniu przez policję i straż graniczną w gminie Jasień.

Jak poinformowała w poniedziałek Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach, 25-latek miał narkotyki w swoim mieszkaniu. Za to przestępstwo grozi mu teraz do ośmiu lat więzienia. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podczas przeprowadzonych działań policjanci i strażnicy graniczni sprawdzili kilka adresów w Jasieniu i na terenie tej gminy. Oprócz 25-latka zatrzymano dwie inne osoby, które po przesłuchaniu zostały zwolnione.

„Sprawa ma charakter rozwojowy. Na tym jej etapie nie możemy podawać, o jakie ilości narkotyków chodzi. Śledztwo nadzoruje żarska prokuratura rejonowa”

– powiedziała Berestecka.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku