°C

Kasperczak z medalem w szpadzie!

Kasperczak MPJ/Facebook
 

Na co dzień jest pięcioboistą, ale nie jest mu obca rywalizacja w szpadzie.

Kamil Kasperczak z ZKS Drzonków wziął w miniony weekend udział w mistrzostwach Polski juniorów w szpadzie. We Wrocławiu nasz zawodnik spisał się w nich bardzo dobrze zdobywając srebrny medal. Co dał mu start w tych zawodach?

A jeśli chodzi o Kamila Kasperczaka – przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry w Spale. Pod koniec stycznia weźmie udział w zawodach w Budapeszcie, które są zaliczane do rankingu olimpijskiego.

Kasperczak walczył w barwach Flesza Świdnica. Pozostali reprezentanci tego klubu już bez medalu.

Miejsca naszych zawodników:

rywalizacja indywidualna – panie: Weronika Marucha  15, Zosia Parysek 29, Apolonia Lenckosz 61, Katarzyna Ligęza 79 Agnieszka Wysokińska 80. Panowie: Sebastian Michalczyk 48, Wojciech Marczak 52, Arkadiusz Kozłowski 68, Filip Olejnik 89.

rywalizacja drużynowa: Zespół kobiecy – Weronika Marucha, Zofia Parysek, Apolonia Lenckosz i Katarzyna Ligęza – 8. Zespół męski – Wojciech Marczak, Sebastian Michalczyk i Arkadiusz Kozłowski – 11. 

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku