°C

Czy szpitale we Wschowie i Szprotawie będą połączone?

Fot. Marek Turowski.
 

Połączenie szpitali we Wschowie i Szprotawie planuje szczecińska Grupa Nowy Szpital. Holding na terenie województwa lubuskiego zarządza pięcioma niepublicznymi placówkami medycznymi. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio Zachód zarządca próbuje poprawić jakość usług, właśnie przez połączenie obu szpitali.

– O pomyśle Grupy Nowy Szpital dowiedziałam się z doniesień prasowych, a przecież miasto jest właścicielem budynków, w których działa lecznica – powiedziała Ewa Gancarz, pełniąca funkcję burmistrza Szprotawy:

Połączenie budzi także wątpliwości szprotawskich radnych i mieszkańców miasta, z drugiej jednak strony, daje nadzieję na uratowanie szpitala. Sytuacja jest zawiła, ale czy zakończy się happy endem? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie w programie Interwencja Radia Zachód.

Zapraszamy już dziś o godzina 14.15 na 103 i 106 FM oraz do internetu.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku