°C

Słubice przyjazne rodzinie

fot. Zbigniew Bodnar
 

Gmina Słubice, kolejny rok z rzędu, znalazła się w gronie samorządów zaangażowanych w ogólnopolską kampanię Postaw na rodzinę. Za cykl działań skierowanych do mieszkańców samorząd otrzymał specjalny certyfikat. Złoty Certyfikat Uznania otrzymała też Sabina Matkowska, kierowniczka Biura Spraw Społecznych w urzędzie miasta w Słubicach.

– W tym roku, w ramach kampanii Postaw na rodzinę zaprosiliśmy mieszkańców m.in. na pikniki i imprezy integracyjne, które odbyły się na terenie wszystkich gminnych placówek oświatowych oraz w żłobku samorządowym – informuje Sabina Matkowska.

 

 

Akcję przeprowadza Krakowska Akademia Profilaktyki, która promuje solidarność międzypokoleniową, pomoc w budowaniu prawidłowych relacji między dziećmi i rodzicami.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku