°C

Świetne widowisko w Żaganiu – Koliberki źle zaczęły, ale jaka końcówka w ich wykonaniu!

fot. Maciej Noskowicz
 

Astra Nowa Sól po pasjonującym i szokującym w końcówce meczu pokonała na wyjeździe Sobieskiego Żagań 3-2 w meczu na szczycie grupy 4 drugiej ligi siatkarzy.

Po pierwszych dwóch setach wydawało się, że to jednak Sobieski zgarnie 3 punkty. Pierwsza partia była wprawdzie wyrównana, ale miejscowi wygrali 25-23. W drugim secie po imponującej końcówce Sobieski zwyciężył 25-18 i było 2-0.

Ale Astra nie zamierzała się poddać. W trzecim secie zwyciężyła 25-20. Set numer 4 to dramat w końcówce, Astra wygrywa na przewagi 26-24. 2-2 i doszło do tiebreaka. 

Tiebreak rozpoczał się szokująco dla miejscowych – Astra prowadziła na dzień dobry 5-0 i trener Sobieskiego Krzysztof Dobek szybko wziął dwa czasy. Na nic to się zdało – Astra dowiozła wysoką przewagę do końca wygrywając tego seta 15-8 i cały mecz 3-2. 

Pomeczowe wypowiedzi Przemysława Kępskiego (Astra) i Patryka Kozdronia (Sobieski):

Więcej o meczu na naszym Facebooku – Zachod Sport i w magazynie w poniedziałek po 21.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku