°C

Przedłużony areszt burmistrza Szprotawy Mirosława G.

fot. archiwum
 

Kolejne dwa miesiące spędzi za kratami burmistrz Szprotawy Mirosław G. O dalszym areszcie zdecydował w czwartek sąd okręgowy w Poznaniu.

Jak poinformowała nas Anna Marszałek, rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Poznaniu, prokurator zawnioskował o zatrzymanie Mirosława G. w areszcie na kolejne dwa miesiące, a sąd w pełni zaaprobował ten wniosek. Zdaniem prokuratorów ten czas pozwoli na zakończenie śledztwa i sporządzenie aktu oskarżenia:

Mirosław G. trafił do aresztu w październiku 2019 roku. Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali go na oczach urzędników w urzędzie miasta Szprotawa. Powodem były podejrzenia o korupcję. Za te czyny Mirosławowi G. grozi do 10 lat więzienia.

 

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku