°C

Tłumy żegnały Bronisława Malego

fot. Jakub Lesiński
 

Rodzina, przyjaciele, znajomi oraz licznie zgromadzeni przedstawiciele środowiska sportowego pożegnali w czwartek Bronisława Malego.

Zmarły prezes Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej, radny miasta Nowa Sól oraz szkoleniowiec miejscowej UKS Trójki spoczął na cmentarzu w Głogowie.

Bronisława Malego z ogromnym wzruszeniem wspomina trener Zbigniew Malaczewski, do ostatnich dni jego asystent i najbliższy współpracownik w klubie UKS Trójka Nowa Sól:

Na pogrzebie była obecna cała drużyna UKS Trójki. Bramkarz nowosolskiego zespołu, Dariusz Kujawa przyznał, że trener Bronisław Maly zawsze wspierał swoich zawodników:

Mariusz Kwiatkowski pracował z Bronisławem Malym w AZS-ie UZ Zielona Góra oraz Zewie Świebodzin. – Jako młody trener usłyszałem od niego wiele rad – wspominał Kwiatkowski:

Na pogrzebie nie mogło zabraknąć delegacji Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Wiceprezes Zygfryd Kuchta, medalista olimpijski i były trener reprezentacji Polski – powiedział, że Bronisław Maly był wartościowym człowiekiem, wychowanym na dobrych, starych zasadach:

Bronisław Maly zmarł nagle 11 stycznia. Miał 71 lat.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku