°C

Dni Gorzowa będą trwały krócej

A.Dobosiewicz
 

Prezydent miasta zdecydował o skróceniu Dni Gorzowa. Trzydniowa dotychczas impreza, w tym roku trwać będzie o jeden dzień krócej. Podobnie skrócona zostanie impreza na pożegnanie wakacji.

Już na początku grudnia mówiliśmy o tym, że coraz częściej padają pytania dotyczące tego, jak długo powinny trwać miejskie imprezy. Jednym z inicjatorów skrócenia Dni Gorzowa i imprezy na zakończenie wakacji był przewodniczący rady miasta Jan Kaczanowski. – Nie chodzi o to, by zabrać mieszkańcom możliwość wspólnej zabawy, ale by mądrze gospodarować finansami – tłumaczy Jan Kaczanowski:

W związku z oczekiwaniami części mieszkańców i radnych prezydent podjął decyzję o skróceniu dwóch największych imprez. – To będzie swego rodzaju test. Zobaczymy czy mieszkańcy poprą takie rozwiązanie – mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Zapytaliśmy mieszkańców czy  decyzja prezydenta jest słuszna

Wątpliwości zwolenników skrócenia imprez na rozpoczęcie i zakończenie lata wzbudza także fakt, że pod potrzeby ich realizacji, zamykane są także ulice, a tego jak obecnie jeździ się po Gorzowie nikomu tłumaczyć nie trzeba.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku