°C

Śmiertelne potrącenie pieszej w Sękowicach (DK 32). Są utrudnienia w ruchu

źródło: GDDKiA
 

Na drodze krajowej nr 32 w Sękowicach w pobliżu granicznego Gubinka samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszą. W związku z wypadkiem występują utrudnienia w ruchu; policja kieruje pojazdy na objazd przez pobliską stację paliw – poinformował w czwartek Punkt Informacji Drogowej zielonogórskiego oddziału GDDKiA.

Z informacji przekazanej przez służby drogowe wynika, że do wypadku doszło w czwartek około godz. 6:40, na 2. kilometrze drogi nr 32.

Jak informuje Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, w wypadku zginęła kobieta potrącona przez kierującego samochodem osobowym marki renault.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragedii. Utrudnienia w ruchu na dk 32 mogą potrwać kilka godzin.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku