°C

Zatrzymali poszukiwanego 35-latka. W jego mieszkaniu 0,5kg marihuany

Fot. Lubuska Policja
 

Policjanci z Lubska zatrzymali 35-latka poszukiwanego listem gończym. W plastikowych pudełkach i w sejfie w jego mieszkaniu znaleźli prawie pół kilograma marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu – poinformowała w środę kom. Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

We wtorek mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Tłumaczył, że miał je na własny użytek.

„35-latek trafił za kraty za popełnione wcześniej przestępstwa i spędzi tam co najmniej pięć lat. Za posiadanie narkotyków może mu grozić dodatkowo do trzech lat pozbawienia wolności”

– powiedziała Berestecka.

Mieszkaniec pow. żarskiego został zatrzymany na początku tygodnia w jego mieszkaniu. Od maja ub. roku ukrywał się m.in. w Niemczech.

Zatrzymali poszukiwanego 35-latka. W jego mieszkaniu 0,5kg marihuany Radio Zachód 8 sierpnia 2020

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku