°C

88-latek wpadł do jeziora w Przytocznej. Nie udało się go uratować

Fot. Strona www Gminy Przytoczna
 

Do tragicznego wydarzenia doszło we wtorek w Przytocznej. Z tamtejszego jeziora strażacy wyłowili 88-letniego mężczyznę. Nie udało się go uratować; prawdopodobnie wpadł do wody z pomostu – poinformowała w środę Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

„Okoliczności śmierci 88-latka są wyjaśniane pod nadzorem prokuratora. Wszystko jednak wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Prawdopodobnie chodzący o kulach senior podczas spaceru nad jeziorem wszedł na pomost i spadł z niego do wody. Niestety, nie był już w stanie z niej się wydostać”

– powiedziała Łętowska.

88-latek wyszedł z domu na spacer we wtorek wczesnym popołudniem. Kiedy nie wracał, zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać. Nad brzegiem jeziora znaleziono jego kule, a blisko tego miejsca strażacy wyłowili z wody mężczyznę. Podjęto reanimację, jednak nie przyniosła ona skutku. Lekarz stwierdził zgon 88-latka.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku