°C

Spotkanie noworoczne wojewody

fot:LUW
 

Wojewoda lubuski zaprosił samorządowców, parlamentarzystów, przedstawicieli administracji i służb mundurowych na tradycyjne spotkanie noworoczne. Była to okazja do złożenia życzeń, ale także rozmów o celach dalszej współpracy.

Gospodarzem uroczystości był pełniący obowiązki wojewody lubuskiego wicewojewoda Wojciech Perczak.

– Nasza dotychczasowa współpraca ze służbami wojewody przebiega bardzo dobrze – mówił prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

Paweł Tymszan, wójt gminy Deszczno miał nadziej, że podczas dzisiejszego spotykanie uda mu się poruszyć temat stada dzikich krów, które wciąż przebywają na terenie gminy

Podczas takich, mniej oficjalnych spotkań, można poruszyć wiele ważnych tematów – zapewnia Andrzej Katarzyniec, burmistrz miasta Żagania:

Bardzo dobrze organizację takich spotkań ocenia Sebastian Pieńkowski, dyrektor Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i wiceprzewodniczący Rady Miasta Gorzowa z PiS Sebastian Pieńkowski:

Do najważniejszych zadań na linii samorząd – służby wojewody zaliczyć należy m.in. kontrolę  służb wojewody nad przestrzeganiem prawa przez samorządy czy współdziałanie podczas sytuacji kryzysowych.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku