°C

Strażnicy poszukiwani

fot:E.Kobelak
 

Straż miejska szuka  kandydatów do pracy. Potrzebne są dwie osoby, by uzupełnić braki w grupie pełniącej służbę patrolową.

 Podstawowe warunki ubiegania się o pracę strażnika miejskiego to skończony 21 rok życia, pełnia praw publicznych czy niekaralność. – Przy rekrutacji liczą się jednak także inne kompetencje – mówi Andrzej Jasiński, komendant Straży Miejskiej w Gorzowie:

Nowo zatrudnione osoby miałyby zajmować się m.in. kontrolami prawidłowego parkowania w mieście, patrolowaniem ulic i pilnowaniem utrzymania porządku po czworonogach:

W Gorzowie pełną obsadę służby patrolowej stanowi 15. strażników miejskich. Termin składania dokumentów, by aplikować na strażnika, upływa 24 stycznia.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku