Orzeł przegrał po tie-breaku

M.Staniszewski

W meczu czołowych drużyn grupy I drugiej ligi siatkarzy Orzeł Międzyrzecz przegrał we własnej hali z Wilkami Wilczyn 2:3.

Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie i pierwszego seta wygrali do 21, choć goście doszli ich na 20:22. Drugi i trzeci set to dominacja Wilków, a gospodarze popełniali seryjne błędy. Zepsute zagrywki, autowe ataki i porażki w setach do 19 i 20. Mobilizacja w drużynie Orła nastąpiła w czwartym secie wygranym przez gospodarzy do 18. Kosztowało to jednak międzyrzeczan sporo sił, bo w tie-breaku od stanu 7:8 inicjatywę przejeli goście i nie dali sobie wydrzeć wygranej. Pokonali Orła 15;10 i umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Relacja Marka Staniszewskiego: