°C

Pewne i wysokie zwycięstwo lidera nad wiceliderem

fot. Jakub Lesiński
 

Tenisiści stołowi ZKS-u Palmiarnia Zielona Góra gładko pokonali we własnej hali w meczu na szczycie grupy północnej I ligi Morliny Ostróda 8:2.

Wyniki gier singlowych: Kamil Nalepa (ZKS) – Kacper Petaś (Morliny) 3:2, Łukasz Wachowiak (ZKS) – Tomasz Sposób (Morliny) 3:1, Nalepa (ZKS) – Sposób (Morliny) 3:2, Wachowiak (ZKS) – Petaś (Morliny) 0:3, Igor Misztal (ZKS) – Piotr Chmiel (Morliny) 3:1, Jakub Perek (ZKS) – Jakub Witkowski (Morliny) 3:2, Perek (ZKS) – Chmiel (Morliny) 3:2, Misztal (ZKS) – Witkowski (Morliny) 2:3. W deblu: Nalepa i Misztal (ZKS) – Petaś i Witkowski (Morliny) 3:0, Perek i Wachowiak (ZKS) – Sposób i Chmiel (Morliny) 3:1.

Z postawy swojego zespołu zadowolony był trener zielonogórskiej drużyny, Lucjan Błaszczyk:

W niedzielę o godz. 14.00 ZKS, który umocnił się na pozycji lidera grupy północnej I ligi zagra derbowy pojedynek z Gorzovią.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku